Zapraszamy na Śląskie Forum Pomocy Społecznej

Wrz 1, 2020

Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach ma zaszczyt zaprosić na spotkania w ramach Śląskiego Forum Pomocy Społecznej:

  • 24 września 2020 r. – dla Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej,
  • 25 września 2020 r. – dla Dyrektorów i Kierowników Ośrodków Pomocy Społecznej, Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie.

Spotkania Forum odbędą się w Kompleksie Sztygarka, Restauracja Prezydent (ul. Piotr Skargi 34 a, Chorzów). Rozpoczęcie spotkania zaplanowaliśmy na godzinę 10.00.

Na spotkaniach obowiązuje limit miejsc (o zakwalifikowaniu decydować będzie data zgłoszenia), oraz reżim sanitarny, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek ochronnych oraz wypełnionego oświadczenia o stanie zdrowia (dostępne będzie również w punkcie rejestracji w dniu wydarzenia). Oświadczenie COVID.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane są za pomocą formularza rejestracyjnego, w terminie do 14 września 2020 r. O zakwalifikowaniu do udziału w spotkaniu zostaną Państwo poinformowani po zakończeniu rekrutacji.

Kontakt ws. spotkania: Joanna Jeleniewska tel. 32 730 68 67, e- mail: jjeleniewska@rops-katowice.pl

 

Skip to content